BanaUstaBul.com Ustalar rekabet etsin kazanan siz olun...
Ana Sayfa

Ahmet Usta, Ali Usta, Mehmet Usta, Hüseyin Usta, Murat Usta Hepsi Burada!

BanaUstaBul.com nasıl çalışır?

Sitemizin usta bulma hizmetinden faydalanmak tamamen ücretsizdir.

Herhangi bir işiniz için usta arıyorsanız;

Ana sayfamızda belirtilen telefon numarasını arayabilir veya sitemizdeki usta arama formunu doldurabilirsiniz, verdiğiniz bilgiler doğrultusunda mimar veya mühendis olan uzmanlarımız yaptırmak istediğiniz işi inceleyerek nasıl bir usta, tamirci veya ekibe ihtiyacınız olduğunu belirler. Daha sonra sistemimize kayıtlı ustalara sizin iletişim bilgilerinizi göndererek irtibata geçmenizi sağlarız.

Örnek olay:

İstanbul Ulus’tan Emel hanım 140 m2 lik dairesini boyatmak istiyor. Eşe, dosta, komşuya bir boyacı ustasına ihtiyacı olduğunu haber veriyor. 5 gün sonra tanıdıklarının verdiği bir telefon numarasından boyacı Mehmet ustaya ulaşıyor. Mehmet usta elinde iş olduğunu ancak 10 gün sonra gelebileceğini söylüyor, Emel hanım 10 gün geçtikten sonra Mehmet ustayı tekrar telefonla arıyor. Usta yeni bir iş aldığını Emel hanımın telefonunu kaybettiğini o yüzden kendisine ulaşıp haber veremediğini belirtiyor, fakat 3 güne kadar işini bitireceğini ve evi boyayabileceğini belirtiyor. Emel hanım 3 gün daha bekledikten sonra Mehmet usta geliyor, evi dolaşıyor ve 4.200 YTL fiyata her şey kendisine ait olmak üzere işi yapabileceğini belirtiyor. Emel hanım fiyatı pahalı buluyor ve tanıdıklarının evini 3.000 YTL ye boyadığını hatırlatıyor. Mehmet usta ise yevmiyelere zam geldiğini, usta bulmanın bu mevsimde zor olduğunu ve boya fiyatlarına da zam geldiğini söyleyerek en son 4.000 YTL ye işi yapabileceğini söylüyor. Çaresiz kalan Emel hanım tekrar aynı aşamalardan geçmenin zahmetini düşünerek Mehmet ustanın teklifini kabul ediyor. Mehmet usta işini yapıyor ama iş Emel hanımın istediği kadar iyi olmuyor. Emel hanımın tek yapabileceği başkasına Mehmet ustayı tavsiye etmemek oluyor…

Emel hanımın Bana Usta Bul dan haberi olsaydı neler olacaktı ?

Emel hanım BanaUstaBul.com sitesine girerek Usta Bul linkine tıklayıp formu doldurur. Doldurduğu form BanaUstaBul.com uzmanlarına ulaşır. Hemen sisteme kayıtlı üyeler araştırılarak Emel hanımın evine hizmet verebilecek konumdaki Ahmet usta, Ali usta, Antik dekorasyon, Murat usta, Özcan tadilat dekorasyon, Kardeşler Boya ve Hüseyin ustaya Emel hanımın işine derhal teklif vermeleri için Emel hanımın iletişim bilgileri verilir. Emel hanım kendisini arayan usta ve firmalara randevu vererek evinin boya işi için teklif ister.

Ahmet usta 3.700 YTL - Ali usta 3.000 YTL - Antik dekorasyon 2.700 YTL - Murat usta 1.700 YTL – Özcan Tadilat dekorasyon 2.100 YTL – Kardeşler Boya 1.900 YTL – Hüseyin Usta 2.300 YTL lik tekliflerini Emel hanıma iletirler. Emel hanımın kafası işi kime vereceği konusunda biraz karışır. Kardeşler Boya ile Murat usta arasında tercih yapmakta zorlanır. BanaUstaBul.com un uzmanlarını arayıp bazı konularda yardım ister uzmanların verdiği bilgilerin de yardımıyla Emel hanım işini Kardeşler Boya ile anlaşarak yaptırır. İşi bittikten sonra BanaUstaBul.com un memnuniyet anketi kendisine iletilir. Emel hanım işini yaptırdığı ustalardan memnuniyetini ve şikayetlerini bu ankette açıkça belirterek daha sonra bu ustalarla çalışmak isteyenlere için referans olur. Emel hanım BanaUstaBul.com dan aldığı hizmetler karşılığında hiçbir isim altında herhangi bir ücret ödemez.

Bana Usta Bul © Copyright 2008 -  Dimas İnşaat - Bilişim - Teknoloji Ltd. Şti.  BanaUstaBul.com

Web Programlama, Tasarım ve Arama Motoru Optimizasyonu www.dimasteknoloji.com tarafından yapılmıştır.

counter stats